aboutus

Imatec Digital Co.,Ltd

Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: RiteColor i Imatec
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 3500,000-5,000,000
Rok założenia: 2008
pc Export: 90% - 100%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Imatec Digital Co., Ltd. (skrót od "Imatec") to profesjonalny dostawca rozwiązań dedykowany branży druku wielkoformatowego do fotografowania fotografii.

Imatec, od momentu powstania w 2008 r., Specjalizuje się w rozwiązaniach druku wielkoformatowego, obejmujących dostawy atramentowych nośników, rozwiązań atramentowych, transferu sublimacyjnego, folii atramentowej (w tym folii medycznej) oraz podpory techniczne, które obsługują drukarki wielkoformatowe firmy Canon. imagePROGRAF, EPSON Stylus Pro i SureColor, HP Designjet i Scitex, Roland, Mimaki i Mutoh. Dzięki wieloletniemu rozwojowi firma Imatec szeroko wprowadziła zaawansowaną technologię i zarządzanie do produkcji dla najwyższej jakości i zindywidualizowanych usług. Jak zawsze, Imatec obsługuje rynki z najwyższymi standardami wymagań, z niezawodną jakością i konkurencyjnymi kosztami.

Jako profesjonalny dostawca zintegrowanych rozwiązań, usługi Imatec obejmowały różne dziedziny, druk D, drukowanie zdjęć, wyświetlanie grafiki, rysowanie CAD, produkcję ekranów, drukowanie tekstylne, przesyłanie sublimacji itp.

Teraz Imatec stał się jednym z najbardziej wpływowych międzynarodowych graczy w tej dziedzinie. Będziemy zawsze po Twojej stronie, dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie druku jako światowej klasy wiodąca firma w branży druku wielkoformatowego.

-02-
Historia

W ciągu ostatnich lat błyskawiczny rozwój firmy Imatec Digital Co., Ltd. umocnił się od jednego producenta atramentowego do profesjonalnego i dojrzałego dostawcy rozwiązań druku wielkoformatowego, z zaangażowaniem w dostarczanie zintegrowanych rozwiązań w branży druku wielkoformatowego.

»W 2008 r. Firma Imatec Digital Co., Ltd. ustanowiła i zainwestowała pierwszą linię do produkcji papieru do drukarek atramentowych, która była jedną z najbardziej zaawansowanych linii w Chinach.

»W 2009 r. Firma Imatec powiększyła 3 kolejne linie produkcyjne.

»W 2010 r. Firma Imatec rozpoczęła produkcję materiałów do drukowania wielkoformatowego i wprowadziła do naszego portfolio szeroką gamę atramentów i wkładów.

»W 2011 r. Firma Imatec sformalizowała stację" druku wielkoformatowego ", zaczynając koncentrować się na koncepcji" rozwiązań zintegrowanych ", aby podzielić się z naszymi partnerami.

»W 2012 roku, dołączając do Drupa 2012, nasze produkty i rozwiązania poligraficzne były szeroko akceptowane przez klientów z całego świata.

»W 2013 roku Imatec zainwestował i wziął udział w fabryce farb z formalną umową.

»W 2014 roku, na początku tego roku, zostaliśmy starszym, podpisanym dystrybutorem firmy Canon / Hp w Chinach.

»W 2015 roku firma Imatec wprowadziła zaawansowane urządzenia do wymagań wydajności produkcji.

Teraz Imatec Digital Co., Ltd. znacznie wzmocnił możliwości dostaw i jakość usług. Staliśmy się ważnym graczem w dziedzinie rozwiązań druku wielkoformatowego. W międzyczasie nieustannie doskonalimy się, by dotrzymać kroku najnowszej technologii drukowania.

-03-
Usługa

Imatec Digital (Nanjing) Co., Ltd jest jednym z profesjonalnych dostawców, który specjalizuje się w branży druku wielkoformatowego, dostarczając atramentowe papiery fotograficzne, atramentowe płótno, atramenty, wkłady atramentowe, części zapasowe LFP i wsparcie techniczne, itp ...

Fabryka na atramentowe płótno do atramentów pigmentowych, atramentów ekologicznych i lateksowych (płótno poliestrowe, płótno bawełniane, płótno bawełniane)

Papier fotograficzny Premium RC (błyszczący, połyskujący, satynowy, jedwabisty)

Folia do drukarek atramentowych do sitodruku (przezroczysta transparencja, mleczna przezroczystość, piaszczysta)

Nasza usługa Advantage:

1, Jesteśmy zintegrowanym dostawcą rozwiązań, który może spełnić wszystkie wymagania klientów OEM, a także może zaoszczędzić klientom kosztów zakupu do masowej produkcji.

2, Jesteśmy zaangażowani w branży druku wielkoformatowego od 2008 roku z bogatym doświadczeniem, aby podzielić się z Wami.

3, większość naszych surowców są importowane z USA, Niemiec, Japonii w celu zagwarantowania jakości zasadniczo. Możemy obiecać naszą jakość, ponieważ powiedzieliśmy "najlepsze z najlepszych"

4, Mamy kompletny system kontroli jakości, od surowców, produkcji, testowania i pakowania, upewnij się, że wszystkie produkty w rękach klientów z zerową wadą.

Obsługa techniczna:

Nasi inżynierowie techniczni są pełni doświadczenia i wszyscy oni zajmują się przemysłem poligraficznym od ponad 8 lat. Poza tym, wciąż wprowadzają innowacje, aby nowe produkty spełniały wymagania rynku.

Serwis pogwarancyjny:

Nasz zespół ds. Pracy i sprzedaży może zagwarantować szybką i sprawną obsługę posprzedażną w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów.

Utrzymujemy zamówienia każdego klienta z zachowanymi próbkami przez okres 6-8 miesięcy, co może zagwarantować, że wszystkie problemy, o których wspominają wspomniani klienci, zostaną rozwiązane.

Dostawa:

Zgodnie z wymaganiami klientów, dzielimy wysyłkę za pomocą wysyłki morskiej i dostawy ekspresowej

Wysyłka morska, wszystko zapakowane w zaplombowany karton, ładowanie palet i dostawa kontenerów

Ekspresowa dostawa, Jesteśmy podpisani partnerami z DHL, FEDEX, TNT, które mogą w większości zaoszczędzić koszty ekspresowe i krótki czas wysyłki.

Opinie klientów:

Dzięki wysokiej jakości i obsłudze nasze produkty cieszą się ogromnym uznaniem partnerów.

Zapraszamy do wyboru firmy Imatec Digital jako partnera!

-04-
Nasz zespół

Imatec Digital Company to chińska fabryka demostic i dostawca różnego rodzaju drukarek atramentowych i atramentowych, a także jesteśmy firmą zorientowaną na klienta. Cały nasz zespół skupia się na potrzebach klientów i ich zadowoleniu, dlatego stale zwiększamy naszą zdolność do "technicznych" i "usługowych".

Jesteśmy teraz w zespole, który ma na celu pracę zespołową i wzmacnia siłę związku zespołowego.

Obecnie uczymy się w zespole, głównie po to, aby poprawić jakość naszej drużyny.

To nasz zespół, odpowiedzialny, aktywny i pełen energii

Szczegóły kontaktu