Dom O nas

Usługa

Profil firmy
Imatec Digital Co., Ltd. (skrót od "Imatec") to profesjonalny dostawca rozwiązań dedykowany branży druku wielkoformatowego do fotografowania fotografii.

Imatec, od momentu powstania w 2008 r., Specjalizuje się w rozwiązaniach druku wielkoformatowego, obejmujących dostawy atramentowych nośników, rozwiązań atramentowych, transferu sublimacyjnego, folii atramentowej (w tym folii medycznej) oraz podpory techniczne, które obsługują drukarki wielkoformatowe firmy Canon. imagePROGRAF, EPSON Stylus Pro i SureColor, HP Designjet i Scitex, Roland, Mimaki i Mutoh. Dzięki wieloletniemu rozwojowi firma Imatec szeroko wprowadziła zaawansowaną technologię i zarządzanie do produkcji dla najwyższej jakości i zindywidualizowanych usług. Jak zawsze, Imatec obsługuje rynki z najwyższymi standardami wymagań, z niezawodną jakością i konkurencyjnymi kosztami.

Jako profesjonalny dostawca zintegrowanych rozwiązań, usługi Imatec obejmowały różne dziedziny, druk D, drukowanie zdjęć, wyświetlanie grafiki, rysowanie CAD, produkcję ekranów, drukowanie tekstylne, przesyłanie sublimacji itp.

Teraz Imatec stał się jednym z najbardziej wpływowych międzynarodowych graczy w tej dziedzinie. Będziemy zawsze po Twojej stronie, dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie druku jako światowej klasy wiodąca firma w branży druku wielkoformatowego.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
W ciągu ostatnich lat błyskawiczny rozwój firmy Imatec Digital Co., Ltd. umocnił się od jednego producenta atramentowego do profesjonalnego i dojrzałego dostawcy rozwiązań druku wielkoformatowego, z zaangażowaniem w dostarczanie zintegrowanych rozwiązań w branży druku wielkoformatowego.

»W 2008 r. Firma Imatec Digital Co., Ltd. ustanowiła i zainwestowała pierwszą linię do produkcji papieru do drukarek atramentowych, która była jedną z najbardziej zaawansowanych linii w Chinach.

»W 2009 r. Firma Imatec powiększyła 3 kolejne linie produkcyjne.

»W 2010 r. Firma Imatec rozpoczęła produkcję materiałów do drukowania wielkoformatowego i wprowadziła do naszego portfolio szeroką gamę atramentów i wkładów.

»W 2011 r. Firma Imatec sformalizowała stację" druku wielkoformatowego ", zaczynając koncentrować się na koncepcji" rozwiązań zintegrowanych ", aby podzielić się z naszymi partnerami.

»W 2012 roku, dołączając do Drupa 2012, nasze produkty i rozwiązania poligraficzne były szeroko akceptowane przez klientów z całego świata.

»W 2013 roku Imatec zainwestował i wziął udział w fabryce farb z formalną umową.

»W 2014 roku, na początku tego roku, zostaliśmy starszym, podpisanym dystrybutorem firmy Canon / Hp w Chinach.

»W 2015 roku firma Imatec wprowadziła zaawansowane urządzenia do wymagań wydajności produkcji.

Teraz Imatec Digital Co., Ltd. znacznie wzmocnił możliwości dostaw i jakość usług. Staliśmy się ważnym graczem w dziedzinie rozwiązań druku wielkoformatowego. W międzyczasie nieustannie doskonalimy się, by dotrzymać kroku najnowszej technologii drukowania.

Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

marki : RiteColor i Imatec

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 3500,000-5,000,000

Rok założenia : 2008

pc Export : 90% - 100%