Dom

Imatec Digital Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Opinie klientów
Everything arrived safely , in excellent condition - The Pigment Inks look very close to our oem ink and it also works fine for me. Many thanks.

—— Ed Walker - USA

We received the paper in good condition- We like the Luster paper, the quality is really like the original Epson paper, we'd like to your exclusivity.

—— Brad - USA

We are doing very good with your inks PFI-701 and 706 for Canon plotters. Please share me other compatible inks and media for Canon, HP and Roland.

—— Nedal Odeh - U.A.E

We received all the packages. Everything is as expected. 260gr premium luster paper works perfectly on our Epson 9900. We'll have a good order. Thanks

—— CharlesD from Canada

Yours RC satin/luster papers & Synthetic paper have been tested. It went overall very well. Thank you!!

—— Hide.K - Japan

We've printed 410gsm matte cotton canvas and 260gsm poly canvas for photo reproduction on Canon iPF8300. Very ideal results. I like it! Thank U.

—— Milan Pol - Italy

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Pozycjonowanie na poziomie high-end standard, Imatec zawsze wyposażony w najbardziej zaawansowane automatyczne linie produkcyjne do tworzenia niezawodnych produktów. Dojrzałe linie produkcyjne to nasze oczywiste zalety w stosunku do innych. To naprawdę pomaga uczynić Imatec bardziej konkurencyjnym.

  Linia do powlekania:

  Technologia powlekania jest najważniejsza podczas całej procedury produkcyjnej. Jakość powłoki decyduje o jakości druku i wydajności kolorów. Imatec robi to dobrze na doświadczonym zespole technicznym i wiodących liniach lakierniczych (urządzeniach).

  Linia do cięcia i pakowania:

  Całkowicie automatyczne maszyny do cięcia i regałowania sprawiają, że cięcie i pakowanie rolek jest bardziej wydajne, co pomaga obniżyć koszty pracy i odpowiednio ceny produktów. Dzięki tej wydajnej pracy Imatec jest bardziej elastyczny w zakresie współpracy biznesowej.

  Centrum testowania:

  Imatec przeprowadza ścisły proces testowania każdej partii produktów przed opuszczeniem fabryki w centrum testowym na drukarkach Epson, Canon, Roland, HP itd. Po standardowej procedurze Imatec (SOP) dotyczącej kontroli jakości i zarządzania, produkty zostały szeroko przyjęte. przez klientów i partnerów na całym świecie.

  Magazyn:

  Przestronny magazyn do przechowywania gotowych produktów.

 • OEM / ODM
  Jesteśmy w profesjonalnej obsłudze klientów z naszym opakowaniem marki "Imatec", "RiteColor", a także z Klientami Opakowań OEM. Wszystkie opakowania OEM są ściśle zgodne z projektem i wymaganiami klientów. Nasz zespół projektowy będzie uczestniczyć w całym procesie projektowania OEM. Poniżej znajduje się desgin "Imatec".

  Wszystkie materiały są zapakowane w karton, a następnie w paletę. Z opakowaniem kartonowym klienta OEM, znak etykiety dostępny w kartonie i palecie

 • R & D

  Imatec Digital Co., Ltd. to kompleksowe przedsiębiorstwo zajmujące się drukiem wielkoformatowym (w przeciwieństwie do "LFP"), które łączy w sobie model biznesowy "badania w laboratorium", "rozwój", produkcję, marketing i usługi "all-in-one". Posiadamy najbardziej doświadczony i silny zespół ds. Badań i rozwoju w zakresie innowacji w zakresie atramentów i atramentów Inkjet. Każdego roku Imatec inwestuje ponad 3% naszych przychodów ze sprzedaży w wydatki na badania i rozwój, aby dotrzymać kroku najnowszym technologiom drukarskim wiodących marek na świecie.

  Imatec jest typową firmą technologiczną na obszarach Chin Wschodnich na polu przemysłu LFP. Przyjmujemy najnowsze maszyny do przeprowadzania każdego eksperymentu i testowania zgodnie z normami ISO9001, SGS, RoHS.

  Nasze poszanowanie dla ścisłego procesu:

  Badania i rozwój ⇒ Testowanie ⇒ Produkcja ⇒ Kontrola jakości ⇒ Pakowanie ⇒ Dostawa.

  Nasze standardy:

  Międzynarodowe standardy: ISO9001, SGS, RoHS, FSC

  Nasze pozycjonowanie na rynkach:

  Od samego początku firma Imatec pozycjonuje się na wysokiej jakości rynkach standardów, na przykład w Ameryce Północnej, Europie, Oceanii itd., Które wymagają wysokiej klasy atramentów i atramentów najwyższej jakości do drukowania.

Szczegóły kontaktu
Imatec Digital Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. David Wang

Tel: 86-25-69671093

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)