Wyślij wiadomość
Imatec Imaging Co., Ltd. profil firmy
profil firmy
Dom >
Imatec Imaging Co., Ltd. profil firmy
O nas
Łączność
Łączność: Mr. David Wang
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Imatec Imaging Co., Ltd.

Chiny Imatec Imaging Co., Ltd. profil firmy
Imatec Imaging Co., Ltd.
Imatec Imaging Co., Ltd.
Imatec Imaging Co., Ltd.
Imatec Imaging Co., Ltd.
Imatec Imaging Co., Ltd.
Rynek Główny:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie
Rodzaj działalności:
Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Eksporter
Marki:
RiteColor i Imatec
Ilość pracowników:
50~100
Rok założenia:
2008
Eksport szt:
90% - 100%
obsługiwanych klientów:
1000+
krajów eksportujących:
80+
Częstotliwość inspekcji:
100%
Szczegóły firmy

Nanjing Imatec Imaging Co., Ltd działa w branży druku wielkoformatowego od 2008 r., rozpoczynając eksport od 2015 r. pod marką "RiteColor",który jest zawodowo zaangażowany w dostarczanie rozwiązań dla LFPProdukty i usługi firmy Imatec (RiteColor) są przeznaczone specjalnie dla cyfrowych sztuk pięknych, fotografii (pro), biznesu, odpraw, sygnalizacji, druku ekranowego itp.

 

Firma Imatec z powodzeniem stworzyła standardy druku cyfrowego z różnymi warstwami powłoki.Firma Imatec opracowała również specjalne materiały powłoki dla nowo powstałych atramentów z latexu i gelu UVRóżnorodne oferty firmy Imatec sprawiły, że dostawcy i dystrybutorzy na całym świecie mogą z pewnością korzystać z jednego przystanku.

 

Usługi

Zalety Imateca:

 

1, Jako dostawca zintegrowanych rozwiązań, Imatec świadczy wszystkie usługi OEM.

2, Produkty poddawane 100% kontroli przed opuszczeniem fabryki, aby zapewnić brak usterek.

3, Krótszy czas realizacji dostawy.

4, bezpłatne próbki dostarczone w ciągu 1 dnia.

 

Historia
W ciągu ostatnich lat błyskawiczny rozwój firmy Imatec Digital Co., Ltd. umocnił się od jednego producenta atramentowego do profesjonalnego i dojrzałego dostawcy rozwiązań druku wielkoformatowego, z zaangażowaniem w dostarczanie zintegrowanych rozwiązań w branży druku wielkoformatowego.

»W 2008 r. Firma Imatec Digital Co., Ltd. ustanowiła i zainwestowała pierwszą linię do produkcji papieru do drukarek atramentowych, która była jedną z najbardziej zaawansowanych linii w Chinach.

»W 2009 r. Firma Imatec powiększyła 3 kolejne linie produkcyjne.

»W 2010 r. Firma Imatec rozpoczęła produkcję materiałów do drukowania wielkoformatowego i wprowadziła do naszego portfolio szeroką gamę atramentów i wkładów.

»W 2011 r. Firma Imatec sformalizowała stację" druku wielkoformatowego ", zaczynając koncentrować się na koncepcji" rozwiązań zintegrowanych ", aby podzielić się z naszymi partnerami.

»W 2012 roku, dołączając do Drupa 2012, nasze produkty i rozwiązania poligraficzne były szeroko akceptowane przez klientów z całego świata.

»W 2013 roku Imatec zainwestował i wziął udział w fabryce farb z formalną umową.

»W 2014 roku, na początku tego roku, zostaliśmy starszym, podpisanym dystrybutorem firmy Canon / Hp w Chinach.

»W 2015 roku firma Imatec wprowadziła zaawansowane urządzenia do wymagań wydajności produkcji.

Teraz Imatec Digital Co., Ltd. znacznie wzmocnił możliwości dostaw i jakość usług. Staliśmy się ważnym graczem w dziedzinie rozwiązań druku wielkoformatowego. W międzyczasie nieustannie doskonalimy się, by dotrzymać kroku najnowszej technologii drukowania.

Nasz zespół

„Imatec Digital” to chińska fabryka demostyczna i dostawca różnego rodzaju materiałów do drukarek atramentowych, a także jesteśmy firmą celną.

Wszystkie nasze zespoły koncentrują się na wymaganiach i satysfakcji klientów, dlatego stale doskonalimy się, aby zapewnić lepszą konkurencję.

 

Jesteśmy teraz na szkoleniu wewnętrznym, ukierunkowaniu pracy zespołu i wzmocnieniu siły związku.

Chiny Imatec Imaging Co., Ltd. profil firmy 0

 

Jesteśmy teraz za nauczaniem wewnętrznym, głównie w celu poprawy naszego zespołu wszechstronnej wiedzy o produktach i rynkach.

Chiny Imatec Imaging Co., Ltd. profil firmy 1

 

To nasz zespół, odpowiedzialny, aktywny i pełen energii.

Chiny Imatec Imaging Co., Ltd. profil firmy 2